Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP

Protokół z Przeglądu Piosenki Aktorskiej 2023

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Jury w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, które odbyło się

w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu,

dnia 17 października 2023 roku

Jury w składzie:

Dorota Ruśkowska – przewodniczący

Ilona Kurzawa – członek

Maria Zduń – członek

postanowiło przyznać następujące nagrody :

GRAND PRIX :

Marek Druzgała

NAGRODA PIERWSZA:

Magdalena Michalak

NAGRODA DRUGA:

Maria Szczecińska

NAGRODA TRZECIA:

Natalia Hodurek

WYRÓŻNIENIE

Oliwia Ostafin

 

Jury doceniło pracę młodych artystów, ich odwagę sceniczną i osobisty wkład w rozwój kultury polskiej. Podkreślono zalety jakie niesie udział w konkursach wokalnych, teatralnych, tanecznych, plastycznych. Młodzi ambasadorzy kultury otrzymali wskazówki, które przełożą się na ich osobisty sukces. Wręczono nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Do zobaczenia w kolejnej edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej.