„Operacja Bałtyk”
Walka o miejsce w samochodzie, niekończące się pytania „daleko jeszcze?” i marzenia o wakacjach nad Bałtykiem… Brzmi znajomo?
W minioną niedzielę podczas Dnia Otwartego w budynku Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimiu – #TeatrNadRabą zabrał publiczność w pełną humoru podróż nad polskie morze podczas premierowego spektaklu „#OperacjaBałtyk”. Ta słodko-gorzka opowieść o rodzinnej wyprawie wywołała na widowni mnóstwo śmiechu, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami .
Serdeczne słowa uznania i podziękowania za zaangażowanie, pasję i stworzenie przedstawienia dla całego zespołu Teatru nad Rabą oraz dla Pani reżyser Agnieszka Tola Słomka przekazali Przewodniczący Rady Gminy Pcim Jan Mirochna oraz Dyrektor GOKiS Pcim Monika Strączek.
Na scenie wystąpili:
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i gościom za tak liczną obecność oraz fantastyczną atmosferę. Wasze brawa i uśmiechy są dla naszych aktorów największą nagrodą.
Bardzo serdecznie dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pcimiu za udostępnienie sali oraz wsparcie organizacyjne przy realizacji spektaklu.
Do zobaczenia na kolejnych spektaklach Teatru nad Rabą!