Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP

Oferta zajęć Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu 2023/2024

Nowy rok szkolny tuż-tuż, nie możecie się doczekać…? My też!
…wraz z nowym rokiem szkolnym zapraszamy do nas, nie zapomnijcie zapisać się na zajęcia i warsztaty organizowane w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu!

⇒ U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Czeka na Was bogata oferta zajęć, która powstała z myślą o Was i Waszych zainteresowaniach!
⇒ Ruszamy już niebawem – stopniowo od połowy września będziemy rozpoczynać kolejne zajęcia i warsztaty.

Liczba miejsc niestety jest ograniczona!

Chcecie wiedzieć więcej?
Zaglądajcie na naszą stronę internetową, profil fb » KulturalnaGminaPcim i do naszej siedziby w budynku OSP w Pcimiu (II piętro)

♥ Rodziców i opiekunów zgłaszających dzieci na zajęcia bardzo prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z nową ofertą zajęć, niżej załączonym regulaminem uczestnictwa w zajęciach Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu oraz aktualnie obowiązującymi opłatami dot. robotyki i zajęć wokalnych.

Aby się zapisać na nasze zajęcia należy dostarczyć do biura ośrodka prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszeń ( do pobrania poniżej artykułu ) oraz w biurze ośrodka. Szczegółowych informacji udziela biuro GOKiS pod nr. tel. 12 274 80 39 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16