Oferta wyjazdowa GOKiS Pcim 2024

Serdecznie zapraszamy do zapisów na Aktywne Wakacje z GOKiS Pcim 2024.

W tym roku oferujemy dwa tygodnie wyjazdowe, koszt każdego 250zł.

I TYDZIEŃ:

1 lipca:  Zamek “Dunajec” w Niedzicy oraz rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim

Zamek, jezioro i piękne widoki

Zwiedzanie wnętrza zamku z XIV wieku połączone z godzinnym rejsem po Jeziorze Czorsztyńskim.

3 lipca: GOKIDZ lub GOJUMP Kraków

Dobra zabawa, trampoliny, zjeżdżalnie

Dwugodzinna zabawa w wybranym krytym parku rozrywki. Do wyboru największy Park Trampolin lub Park Rozrywki.

5 lipca: Animal Island w Sierczy oraz Tężnia Solankowa w Wieliczce

Świat zwierząt do odkrycia

Poznawanie świata zwierząt poprzez bezpośredni kontakt z nimi pod okiem przewodnika. Lemury, skunksy, surykatki, alpaki, kuce, kangury, Kapibara, sowy, to tylko niektóre z nich. Odpoczynek i relaks w Tężni Solankowej w Wieliczce dzięki spływającej po tarninach słonej wodzie i solankowej mgiełce.

II TYDZIEŃ

15 lipca: Ojcowski Park Narodowy

Skalne ostańce, jaskinie, źródełko

Zwiedzanie Jaskini Nietoperzowej, największej w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Spacer po Ojcowie połączony z podziwianiem skalnych ostańców takich jak: Brama Krakowska, Igła Deotymy, oraz Źródełka Miłości.

17 lipca: GOJUMP I GOAIR KRAKÓW

Powietrzne miasto, trampoliny, dobra zabawa

20 dmuchanych atrakcji: zjeżdżalnie, tory przeszkód, atrakcje interaktywne, na których każdy poczuje się jak ninja. W GOjump czekają trampoliny, strefa zbijaka, baseny z gąbkami, poduchy i wiele więcej.

19 lipca Ogród Świateł i Planetarium w Krakowie

Oryginalne urządzenia pobudzające do myślenia

Do eksperymentowania ponad 100 modeli edukacyjnych rozmieszczonych w różnych strefach tematycznych oraz godzinna projekcja edukacyjnego filmu 3D nagrodzonego na światowych festiwalach.

Zapisy do 26 czerwca 2024 pod numerem tel. 12 274 80 39 lub w biurze GOKiS Pcim (Delikatesy Centrum I Piętro).

Karty zapisu dostępne w biurze oraz na stronie internetowej Gminy Pcim w zakładce KULTURA.

Aktywne Wakacje z GOKiS Pcim 2024 zostały objęte Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka.

Ilość miejsc ograniczona!!!