Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP

Koncert Symfoniczny Pieśni Maryjnych w Trzebuni

W najbliższą niedzielę 19.05.2024 zapraszamy na niezwykłe wydarzenie. Pośród potężnych brzmień orkiestry symfonicznej z towarzyszeniem chórów usłyszymy Pieśni Maryjne zaaranżowane przez wybitnego dyrygenta, aranżera oraz muzyka – dr. hab. Tomasza Chmiela. Całość zakłada wykonanie utworów przez blisko 80 artystów w symfonicznym charakterze. Wykonawcami będą artyści z Krakowskiej Młodej Filharmonii, Chóru Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, z Zespołu Pieśni i Tańca „ Ziemia Myślenicka”.
Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, w ramach programu Mecenat Małopolski pn. Koncerty w rytmie naszych tradycji”
Wykonawcy:
Magda Niedbała-Solarz – Mezzosopran
Piotr Kwinta – Baryton
Tomasz Chmiel – dyrygent
Marek Kluza – przygotowanie wokalne
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”
Chór Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie
Krakowska Młoda Filharmonia – Orkiestra Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie