Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP

Koncert Pieśni Patriotycznych, promocja albumu oraz wystawa zdjęć

Koncert Pieśni Patriotycznych, a przy okazji promocja Albumu i wyjątkowa wystawa zdjęć. Wszystko to w jednym miejscu i o jednym czasie. O randze wydarzenia niech świadczy szczelnie wypełniona publicznością sala bankietowa OSP w Trzebuni jak i obecność wielu mediów.
Związek Podhalan Oddział Górali Kliszczackich w Trzebuni kolejny raz pokazał, że ich inicjatywy oraz występy artystyczne są na najwyższym poziomie. To dzięki ich wykonaniu, pieśni patriotyczne nabrały nowego blasku, a zaangażowanie przyczyniło się do powstania albumu o kapliczkach z Gminy Pcim pn. „Świadkowie historii i naszej drogi”
Zwieńczeniem wieczoru było otwarcie wystawy zdjęć dot. tradycji i obyczajowości u Kliszczaków, której autorami są Grażyna i Marek Gubała. Twarzą zdjęć były osoby zaangażowane w kulturę naszej gminy – Koła Gospodyń Wiejskich jak i członkowie Związku Podhalan.
Wszystkim zaangażowanym w te działa jak i organizację wieczoru składamy Serdeczne Podziękowania.
Projekty zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego
Fotorelacja dzięki uprzejmości Tomasza Szymańskiego.
Dziękujemy