Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP

Czysty świat, to piękny świat!

Każdemu z nas powinno leżeć na sercu dobro naszej planety, powinniśmy o nią dbać a przede wszystkim nie zaśmiecać. W minioną sobotę miało miejsce niezwykle pożyteczne i edukacyjne wydarzenie, dzięki współpracy GOKiS Pcim, Gminy Pcim oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odbyła się coroczna akcja „Wiosenne porządki w Gminie Pcim” Posprzątaj z nami Małopolskę.  Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka.

Dzieci i dorośli połączyli siły i posprzątali teren przy parku w Pcimiu oraz wzdłuż drogi i ścieżki rowerowej. Ilość i różnorodność śmieci była przerażająca….Była to niezwykła inicjatywa, która na celu ma nasze wspólne dobro. Mamy nadzieję że obudzimy w innych ludziach przeświadczenie, że zaśmiecanie środowiska jest złe nie tylko dla przyrody, ale przede wszystkim dla nas i naszych dzieci.

Bądźmy wszyscy Kulturalni dla Przyrody.