Aktywne Ferie z GOKiS Pcim 2024

Tradycyjnie jak co roku Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na AKTYWNE FERIE Z GOKiS Pcim!
Przygotowaliśmy dla Was wyjazdowe dwa tygodnie!

Tydzień I

12.02.2024  bajkowo „Akademia Pana Kleksa”- Kino „Śnieżka” Rabka Zdrój

14.02.2024  odkrywczo – Kopalnia Soli w Wieliczce

16.02.2024 sportowo – Park Rozrywki GOKIDZ/Park Rozrywki GOJUMP w Krakowie

Tydzień II

19.02.2024 – dobra zabawa i edukacja – Ogród Świateł w Krakowie Garden of Lights –  wystawa SMERFY – zwiedzanie w godzinach popołudniowych.

Przenieś się w magiczny świat bohaterów z kreskówki. Odwiedź Zaczarowany Las Smerfów. Motyw przewodni ogrodu świateł to ekologia i zrównoważony rozwój. Podczas spaceru będziecie również poznawać ciekawostki i porady jak w życiu codziennym działać dla dobra naszej planety.

21.02.2024 – odkrywczo i edukacyjnie – Zamek w Wiśniczu – zwiedzanie połączone z  warsztatami alchemicznymi

W tajemniczej scenerii wiśnickiego Zamku dzieci przenoszą się do czasów, w których alchemia była sztuką niezwykłą. Warsztaty składają się z historycznej pogadanki połączonej m.in. z pokazem alchemicznego sprzętu i „wybuchowych” doświadczeń, odczytem tajnej wiadomości i zawiłej receptury alchemika oraz części praktycznej, podczas której dzieci samodzielnie przeprowadzają eksperymenty.

23.02.2024 – rekreacyjnie i sportowo – lodowisko lub HIPI HOP Myślenice

Zapisy oraz karty zgłoszeń w biurze GOKiS Pcim do 31.01.2024 roku. Więcej informacji pod numerem tel. 12 274 80 39.

Zapisy prowadzone są na pełne tygodnie! Niestety nie ma możliwości zapisu na pojedynczy wyjazd. Cena jednego tygodnia to 210 zł.

Ilość miejsc ograniczona!

Tradycyjnie Aktywne Ferie z GOKiS w Pcimiu zostały objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka.